Jdi na obsah Jdi na menu

Závody

Příspěvky

Silvestroský bvěh 2015. důležité !!!!!!!!!

27. 12. 2015

Informace ke konání závodu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody | Komentářů: 0

Silvestrovský běh 2015.

16. 11. 2015

s1.jpgPropozice Silvestrovského běhu 31.12.2015.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody | Komentářů: 0

Novoborský sprint se letos uskuteční bez lyží jako závod v běhu

13. 2. 2014

  silvestrovsky-beh-2013.jpgPřesto, že počasí ruší jednu lyžařskou akci za druhou, pořadatelé sprintu O pohár města Nový Bor se rozhodli uspořádat závod za každých podmínek. Letošní druhý ročník se uskuteční jako závod v běhu a lyže mohou účastníci tentokrát nechat doma. Sprint organizuje SKI Polevsko ve spolupráci s městem Nový Bor za podpory místních sklářských firem Crystalex a Ajeto, které dodají ceny pro závodníky. Běžce čeká zajímavá crossová trať a pro diváky atraktivní podívaná nedaleko centra města.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody

Poslední den v roce se vydejte na závod v běhu na Polevsko

29. 12. 2013

polevsky-beh-----kopie.jpgTradiční akcí končícího roku je u polevských běžkařů ze SKI Polevsko Silvestrovský běh. Pro nedostatek sněhu budou závodníkům stačit pouze běžecké boty. Běžky tentokrát mohou nechat doma. Běžecký závod je určen pro všechny kategorie, na své si přijdou i děti.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody

Polevská lyže a Kytlický minitriatlon zařazeny do nového seriálu Lužický horal

19. 12. 2013

luzickyhoral-3cmyk.jpgV lednu odstartuje Klíčovým během v Radvanci zcela nový outdoorový seriál s názvem Lužický horal.  Jde o sérii šesti netradičních závodů v přírodě v okolí Nového Boru, které kombinují zimní i letní aktivity: běh, běh na lyžích, kolo, duatlon, triatlon a plavání. Všechny akce spojuje atraktivní prostředí Lužických hor. Do seriálu jsou zařazeny i akce SKI Polevsko: Polevská lyže (18.1.) a Kytlický minitriatlon (9.8.).

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody

Letní akce SKI Polevsko - přehled

1. 10. 2013

img_2566.jpgZde najdete výsledky, odkazy a fotky z letních akcí SKI POlevsko v roce 2013: Noční výstup na Klíč a Kytlický minitriatlon.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody | Komentářů: 0

Kytlický minitriatlon se stěhuje do terénu a chystá další novinky. Ve středu projížďka trasy

29. 7. 2013

kmt-2012-voda-koupaliste.jpgLetošní 27. ročník triatlonu v Kytlici dozná řady změn. Tou nejzásadnější je změna cyklistické trasy, která potěší příznivce horských kol. Přesouvá se totiž ze silnice do lehkého terénu. Pro ty, co si chtějí trať obhlédnout, chystají pořadatelé již tuto středu obhlídku trati. Drobných změn se dočká i běžecká část, prostor cíle a depa nebo elektronické měření časů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody | Komentářů: 0

Jarní kondici prověří další závod okresní běžecké ligy: Polevský běh

15. 4. 2013

polevsky-beh-lyzaru.jpgBěžkaři z oddílu SKI Polevsko pro vás na sobotu 20. května připravují tradiční závod v běhu zařazený do Okresní běžecké ligy „O pohár Českolipského deníku“. Na Polevský běh jsou srdečně zvány všechny věkové a výkonnostní kategorie od nejmladších běžců a běžkyň až po veterány. Závod je svým charakterem a zázemím určen pro celou rodinu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody

Přehled zimních závodů 2012/2013

8. 4. 2013

silvestr-2012-dorost.jpgPřehled sportovních akcí v zimní sezóně 2012/2013 včetně výsledků, propozic a fotek. Závodníkům děkujeme za jejich účast. Zároveň oznamujeme, že zimní sezóna na Polevsku byla úspěšně ukončena.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody

Nový Bor čeká premiéra: lyžařský sprint

13. 2. 2013

luzicka-tricitka-2012-038zmensene.jpgNa sobotu 16. února je v Novém Boru pro běžkaře všech věkových i výkonnostních kategorií naplánováno sprinterské klání o pohár města v běhu na lyžích. Příznivci bílé stopy budou závodit v areálu zdejšího cyklistického areálu, který po letech nachází své uplatnění.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Závody