Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Příspěvky

Letní akce SKI Polevsko: noční výstup z Boru a triatlon v Kytlici

9. 7. 2014

img_2840.jpgV sobotu 12. července se vydejte z Nového Boru na 759 m vysokou dominantu Lužických hor – Klíč a nechte se okouzlit tajemnou noční atmosférou a výhledem na rozsvícená města. Sraz účastníků Nočního výstupu na Klíč je od 21:30 na dětském hřišti v Arnultovicích v Novém Boru. V druhé polovině prázdnin 9. srpna si nenechte ujít Kytlický minitriatlon, který je letos zařazen do zbrusu nového outdoorového setiálu Lužický horal. Triatlon v Kytlici se za svou téměř třicetiletou historii stal legendou mezi triatlony a dalšími sportovními akcemi v Lužických horách a je vyhledávaný u zkušených triatletů i amatérských sportovců.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Naučná stezka Za polevskými obry

7. 10. 2013

polevsko-naucna-stezka-za-polevskymi-obra-stromy-tip-vylet-1301_denik-600.jpgNová naučná stezka Za polevskými obry láká od jara 2013 turisty a rodiny s dětmi na Polevsko. Víte, kdo je Mrakošmak, Kochal, Jasmír, Panožrout, Pamětnice?

DOPORUČUJEME!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Pozvánka na sportovní akce do Lužických hor: duatlon, triatlon a noční výstup

15. 5. 2013

img_4976_tl.jpgRádi bychom Vás pozvali na jarní a prázdninové sportovní akce do Lužických hor, kterými jsou SILVINI X DUALTON KYTLICE, který pořádá Outdoor Sports Okrouhlá v sobotu 25.5.2013. O prádzninách 20. července se s námi vydejte na NOČNÍ VÝSTUP NA KLÍČ a 10. srpna na KYTLICKÝ MINITRIATLON.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

SKI Polevsko zve do běžeckých tratí i na závody

28. 12. 2012

R001-037.JPGNa okruzích v okolí Polevska byla začátkem prosince zahájena zimní sezóna. Běžkaři tak mohli využít skvělých podmínek a radovat se z množství sněhu, které zasypalo Lužické hory. O úpravu tratí v této lokalitě se starají dvě místní organizace: oddíl běžeckého lyžování SKI Polevsko a obec Okrouhlá. Při dobrých sněhových podmínkách je upraveno celkem 25 km běžeckých tras. Polevští běžkaři zvou i na tradiční závody a chystají několik novinek. Zájem o běžecké lyžování na Novoborsku je patrný z narůstajícího počtu návštěvníků běžeckých tratí a závodníků přijíždějících z blízkého i dalekého okolí. Potěšující se i zájem u dětí, které navštěvují mládežnický oddíl při SKI Polevsko a v regionu dosahují řady úspěchů v běhu a běhu na lyžích.  

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Zahájení běžkařské sezóny na Polevsku v Lužických horách

7. 12. 2012

klasika+brusleni-polevsko.JPGNa okruzích v okolí Polevska v Lužických horách leží v současnosti (7.12.2012) kolem 20 cm sněhu. Výborné sněhové podmínky, plánovaná úprava na nadcházející víkend a krásné počasí slibuje skvělý start běžkařské sezóny na tratích v okolí Polevska na Novoborsku v Lužických horách.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Foto z běžeckých okruhů Polevsko | Komentářů: 0

Přehled uplynulých akcí jaro-léto 2012

1. 12. 2012

p8114023.jpgPřehled uplynulých akcí během jara a léta 2012 s přehledem o výsledcích a fotogalerii: Polevský běh lyžařů 21. dubna, Noční výstup na Klíč 4. srpna, Kytlický minitriatlon 11. srpna 2012. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Druhý pokus o Noční výstup na Klíč: sobota 4. srpna

29. 7. 2012

klic-2012_novy_termin.jpgVydejte se v sobotu 4. srpna v novém termínu na 759 metrů vysokou dominantu Lužických hor a nechte se okouzlit tajemnou atmosférou a výhledem na rozsvícená města i noční krajinu. Původní termín byli nuceni organizátoři změnit kvůli varování meteorologů na silné bouřky.

Akce byla finančně podpořena z rozpočtu města Nový Bor.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

SKI Polevsko láká na letní akce: noční pochod a triatlon

21. 6. 2012

nocniklic08_12a.jpgO tom, že doménou polevských běžkařů nejsou pouze závody v běhu na lyžích nebo zimní údržba běžeckých tratí v Lužických horách se můžete přesvědčit během letních prázdnin. SKI Polevsko pro vás chystá hned dvě letní akce. Poslední víkend v červenci můžete za tmy a svitu hvězd vystoupat z Nového Boru na Klíč. Druhá sobota v srpnu je tradičně určena triatletům. Ti si mohou změřit síly 11. srpna v Kytlici během Kytlického minitriatlonu, na který se závodníci mohou přihlašovat již nyní.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Historická lyže součástí novoborského masopustu

6. 3. 2012

 

lyznik-arno.jpgMáte doma staré lyže, práskačky nebo staré kolo a k tomu dobové oblečení? Pak si nenechte ujít sobotní závod na starých lyžích, který se koná v rámci masopustu v duchu karnevalu. Sraz lyžníků je od 14 hodin na náměstí v Novém Boru přímo před základní školou, kde proběhne prezentace, promenáda i samotný závod. V 15 hodin proběhne start vyřazovacího závodu dvojic.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Zahájení běžkařské sezóny na Polevsku

20. 12. 2011

p1150742.jpgTento týden začíná zimní sezóna na běžeckých tratích v okolí Polevska v Lužických horách. Na tratích leží 15-20 cm zmrzlého a prachového sněhu. Dnes vyjely skútry SKI Polevsko na úpravu běžeckých okruhů.
 
Celý příspěvek